تماس با ما
TEL: + 86-18965687670
پست الکترونیک: info@microfiberleather.com
آدرس: 9-1305 Yujing باغ Shuanggou Meiling به خیابان، JinJiang، در Quanzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > در باره ما

در باره ما

QUANZHOU WINIW واردات و صادرات شرکت، محدود شرکت های فرعی Winiw بین المللی شرکت, با مسئولیت محدود، اختصاص داده شده به ارائه گزینه های مطلوب چرم بهترینجایگزین چرمو بهترین جایگزین چرم برای مشتریان محترم از سراسر جهان.


WINIWمیکرو چرم(چرم میکرو الیاف میکرو فایبر) بالاترین درجه چرم مصنوعی PU چرم با کیفیت چرم faux، شبیه سازی با تکنولوژی بالا از بالا پایان چرم مصنوعی است. چرم میکرو WINIW شبیه سازی شده است ساختار چرم طبیعی دریا جزیره العاده، دانه میکرو الیاف (فیبر های فوق العاده زیبا بسته نرم افزاری) و درجه بالا رزین های پلی اورتان به عنوان مواد اولیه با استفاده از needel با استفاده از پانچ تولیدات تکنولوژی 3D ساختار، به بسیاری از نویسه های مشابه به عنوان چرم طبیعی، با این حال بهتر فیزیکی & شیمیایی عملکرد، دوام برتر شده است به طور گسترده ای محبوب در سراسر جهان. به دلیل عملکرد برتر WINIW میکرو چرم آلترناتيو مطلوب چرم واقعی بوده و بهترین چرم جایگزین مواد، چرم طبیعی کاملا می تواند جایگزین!


ما ارائه برای صندلی خودرو را پوشش می دهد و فضای داخلی اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان & مبل کفش و کیف، کفش پوشاک دستکش توپ، و غیره گزینه های مطلوب چرم بهترین جایگزین چرم و بهترین جایگزین چرم.


اصل برنده برنده همکاری WINIW همیشه مواد با کیفیت بالا و بهترین خدمات را ارائه و برای همکاری بلند مدت با مشتریان خود کار می کنند.