تماس با ما
TEL: + 86-18965687670
پست الکترونیک: info@microfiberleather.com
آدرس: 9-1305 Yujing باغ Shuanggou Meiling به خیابان، JinJiang، در Quanzhou، فوجیان، چین

وینیل با کیفیت بالا چرم مصنوعی مواد چرم

کیفیت وینیل چرم مصنوعی چرم منبع مواد بالا در چین! عرضه WINIW تنها با کیفیت بالا وینیل چرم و کیفیت بالا و مواد چرم مصنوعی، که برای صنعت خودرو، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبل، کفش، کیف، دستکش، لباس، و غیره با بالاترین کیفیت وینیل استفاده ...

کیفیت وینیل چرم مصنوعی چرم منبع مواد بالا در چین!

WINIW چرم عرضه تنها با کیفیت بالا وینیل و کیفیت بالا و مواد چرم مصنوعی، که برای صنعت خودرو، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبل، کفش، کیف، دستکش، لباس، و غیره استفاده می شود

بالاترین کیفیت وینیل چرم مصنوعی مواد چرم - چرم WINIW میکرو، همچنین به عنوان میکروفیبر چرم مصنوعی نامیده می شود، بهترین پارچه چرم با کیفیت تقلید و بالاترین کیفیت پلی اورتان پارچه چرم است. WINIW چرم میکرو است از نایلون و PU (پلی یورتان)، حاوی محتوای چرم طبیعی، 100٪ انسان ساخته شده چرم مصنوعی PU، سازگار با محیط زیست دوستانه، به نظر می رسد و احساس همان چرم واقعی، عملکرد فیزیکی و شیمیایی بالا، دوام فوق العاده است، بهترین چرم سازگار با محیط زیست چرم وگان و چرم بهینه مواد جایگزین، می توانید چرم طبیعی جایگزین کاملا!

ویژگی های کیفیت بالا وینیل چرم مصنوعی چرم مواد - WINIW میکرو چرم:

1. به نظر می رسد و همان دست احساس و لمس راحت به عنوان چرم.

2. برتر با دوام، استحکام کششی، شکستن قدرت، استحکام پارگی، استحکام peerling، مقاومت به سایش، مقاومت در برابر هیدرولیز همه فراتر از چرم.

3. مقاومت شیمیایی خوب، اسید مقاوم در برابر، قلیایی مقاوم در برابر، نه کپک آسان است.

وزن 4. 30٪ سبک تر از چرم.

5. میزان استفاده از بالا، اندازه به طور منظم، ضخامت یکنواخت، برش آسان است.

6. مقرون به صرفه.

7. سازگار با محیط زیست.

8. آسان تمیز کردن و نگهداری.

برخی از تصاویر از کیفیت بالا وینیل چرم مصنوعی چرم مواد - WINIW میکرو چرم:

اگر شما به دنبال برای کیفیت بالا و مواد چرم مصنوعی وینیل، لطفا با خرید محصولات با کیفیت در چین از کارخانه ما ساخته شده است. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین و تامین کنندگان محصولات چرم مختلف، ما همیشه در خدمت شما.

Hot Tags: چرم با کیفیت بالا وینیل مواد چرم مصنوعی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین
پرس و جو