تماس با ما
TEL: + 86-18965687670
پست الکترونیک: info@microfiberleather.com
آدرس: 9-1305 Yujing باغ Shuanggou Meiling به خیابان، JinJiang، در Quanzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دربارهی ما > مشخصات WINIW

مشخصات WINIW

Winiw International Co.، Ltd به ارائه گزینه های بهینه چرم، بهترین جایگزین چرم و بهترین جایگزین های چرم برای مشتریان محترم ما از سراسر جهان اختصاص داده شده است.


چرم میکروفیوین WINIW (میکرو فیبر چرم، میکرو فیبر) با کیفیت بالا از چرم مصنوعی چرم مصنوعی PU چرم مصنوعی، یک شبیه سازی با تکنولوژی بالا از چرم مصنوعی بالا پایان است. WINIW Microfiber Leather ساختار چرم طبیعی را شبیه سازی می کند، با استفاده از فیبرهای میکرو فیبر فوق العاده ای جزیره دریایی (بسته نرم افزاری فیبر فوق العاده) و رزین های پلی یورتان با درجه بالا به عنوان مواد خام، با استفاده از تکنولوژی نبافته نیچر از ساختار 3D، شخصیت ها به عنوان چرم طبیعی، با این حال عملکرد فیزیکی و شیمیایی بهتر، دوام عالی، در سراسر جهان به طور گسترده ای محبوب است. از نظر عملکرد برتر، چرم میکروفیبای WINIW جایگزین مناسب چرم واقعی بوده و بهترین مواد جایگزین چرمی می تواند جایگزین چرم طبیعی شود!


ما گزینه های بهینه چرم، بهترین جایگزین چرم و بهترین گزینه های چرم برای پوشش صندلی خودرو و داخلی، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبل، کفش و کفش، کیف، پوشاک، دستکش، توپ و غیره را ارائه می دهیم.


با همکاری همکاری WINIW همیشه با کیفیت بالا و بهترین خدمات ارائه می شود و برای همکاری های طولانی مدت با تمام مشتریان ما کار می کند.